9 prostych kroków do zdrowego odżywiania

9 prostych kroków do zdrowego odżywiania

Zdrowe odżywianie? Stosuj zamienniki!

Dziś mam dla Was coś specjalnego! Ponieważ wiele osób pytało mnie o proste i szybkie sposoby na zmianę swoich nawyków żywieniowych, postanowiłam przygotować listę zamienników popularnych i niezdrowych produktów, których stosowanie możecie rozpocząć choćby dziś. Nie są to zamienniki wyszukane, niedostępne czy drogie – wręcz przeciwnie, najczęściej zdrowsze odpowiedniki leżą w sklepie zaraz obok niezdrowych produktów.

Baza zamienników na twój adres e-mail

Postanowiłam udostępnić te produkty w formie prostych, ale ciekawych infografik. Nie musisz ich pobierać, drukować ani planować czasu na ich przyswojenie – wiem, że mógłby to być problem. Zamiast tego proponuję dopisanie swojego adresu do listy odbiorców mojego newslettera. Od tego momentu codziennie otrzymasz jedną infografikę z opisem niezdrowego produktu i jego zdrowego odpowiednika – na jej przyswojenie nie będziesz potrzebować więcej niż 10 minut. To pewnie tyle, ile przeznaczasz na poranną kawę :).

Spróbuj! To nic nie kosztuje

Wierzę, że wiedza przyswojona w ten sposób, w małych dawkach, o dogodnej dla Ciebie porze, zostanie Ci na dłużej, niż ta przekazana w formie obszernego wpisu, na którego przeczytanie nie znajdziesz czasu. A jeśli Ci się nie spodoba? Cóż, pod każdym mailem znajdziesz link do wypisania się z newslettera – wystarczy z niego skorzystać :).

Nie czekaj zatem i dopisz się do listy, aby już dziś zapoczątkować pozytywne zmiany w swoim żywieniu. Trzymam za Ciebie kciuki!

 
[FM_form id=”3″]
 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*