O mnie

Ola i Drops

Mam na imię Ola i mieszkam we Wrocławiu, w mieście do którego przyjechałam na studia i osiedliłam się na dobre :).

Na co dzień jestem osobą bardzo aktywną fizycznie, najlepszą formą relaksu jest dla mnie porządny trening :). Sporą część mojego wolnego czasu w tygodniu i weekendy spędzam na sali fitness. Oprócz tego jestem oddaną właścicielką mojego ukochanego psiaka Dropsa.

Blisko dwa lata temu w moim życiu na zawsze zabrakło kogoś bardzo bliskiego. Wtedy oddałam się pracy, a korporacyjny wówczas tryb mojego życia umożliwił mi to bez większych problemów. Chwilę później wyruszyłam jednak w długą „podróż”.

Dużo się zmieniło w moim życiu… Powiedziałabym nawet, że zmieniło się całkowicie. Opuściłam korporację i zaczęłam szukać siebie, swoich pragnień i potrzeb. Nawet nie wiecie, ile radości, szczęścia i siły daje mi ta „podróż”, która ciągle trwa, podczas której nie dość, że słucham samej siebie, to jeszcze odnalazłam to, co w moim odczuciu jest najważniejsze – PASJĘ :).

W gotowaniu, bo o nim mowa, podoba mi się wszystko! Mogę się nim dzielić, mogę ciągle odkrywać, szukać, eksperymentować i tworzyć. Mogę cieszyć się tym, że daję radość sobie i innym.

Mam nadzieję, że na tym blogu każdy ceniący swoje zdrowie i lubiący dobrze i zdrowo zjeść znajdzie coś dla siebie. A kto wie, może któraś z moich propozycji skradnie Wasze serca :)?

Odkrycie pasji gotowania skłoniło mnie do stworzenia tego bloga.

Wam życzę, aby to miejsce było dla Was inspiracją!