Moja filozofia odżywiania

Granat w kokosie!

Moje przepisy kulinarne oparte są o zdrowe, wypróbowane produkty, które osobiście pokochałam, poznałam i polecam. Nie znajdziecie w nich rzeczy, których sama nie używam na co dzień, takich jak m.in. cukier, pszenica, mleko krowie czy różne e-dodatki. Moje życie i zdrowie są dla mnie najważniejsze, dlatego staram się wybierać zdrowe, naturalne i, o ile to możliwe, ekologiczne produkty.

Nie kieruję się żadną dietą, nie jestem wegetarianką. Uważam, że najważniejsze jest słuchanie siebie i wybieranie zdrowych produktów. W kuchni cenię sobie naturalność, prostotę i smak.

Jestem fanką kokosa. Moja miłość do tego owocu jest bezgraniczna. Uwielbiam smak i niezwykłe właściwości jego samego jak również specjałów z niego wytworzonych. Ale spokojnie! Nie tylko o kokosie będę pisać, jest jeszcze całe mnóstwo cudownych rzeczy, którymi będę się dzielić i mam nadzieję nimi „zarażać”. Moją inspiracją w kuchni są często różne egzotyczne smaki pochodzące z Afryki, Ameryki Płd., Azji, Europy, czasem gotuję też zupełnie tradycyjnie. Wszystko zależy od nastroju, okoliczności czy muzyki w tle. Wspólnym mianownikiem są zawsze smak i zdrowie!

Bardzo zależy mi, aby moje dania były zawsze przepełnione dobrą energią, pozytywnym zapachem i radością, dlatego do ich przygotowania zawsze wkładam całe serce. Gotowanie to dla mnie przede wszystkim dobra zabawa, najlepszy smak i pozytywna energia, które, mam nadzieję, odnajdziecie w moich przepisach!